Wellion LUNA DUO testovací proužky 50 ks - HEALTHINFO - komplexní sortiment pro diabetiky
X Image
X Image

Wellion LUNA DUO testovací proužky 50 ks

Novinka
Testovací proužky Wellion LUNA jsou dokonalý technologický výrobek.


Proužky se vyrábějí v několika různých vrstvách obsahujících elektrody, které byly na proužek naneseny speciální technologií. Biologický substrát – oxidáza glukózy – je vysoce přesným dávkovacím zařízením umístěn v reakční zóně testovacího proužku. Oxidáza glukózy je enzym, který velmi specifickým způsobem reaguje s glukózou obsaženou v krvi. Během této reakce je generován elektrický proud, který je přepočítán a zobrazen na displeji přístroje jako obsah cukru v krvi.

Testovací proužky Wellion LUNA jsou vybaveny tzv. technologií BEZ KÓDOVÁNÍ, což zaručuje uživatelům vysokou bezpečnost měření.

Během vývoje testovacích proužků Wellion LUNA jsme se snažili vyrobit testovací proužky vhodné velikosti, umožňující tak snadné vyjímání proužků z nádobky a jejich jednoduché vložení do testovací štěrbiny přístroje.

Konec testovacího proužku, který nasává kapku krve do reakční zóny, je dostatečně vzdálen od samotného přístroje. Tím se zabrání potřísnění přístroje krví. K použití s přístrojem Wellion LUNA.

 

  • Dostupnost: Na dotaz
  • Typ zboží: ( Výchozí )
  • DPH: 15 %
  • EAN: 9120015783604


Cena 339  Kč ( 294,78 Kč bez DPH )